500 000 €
3497 €/m²
Property 56921 photo 1
Property 56921 photo 2
Property 56921 photo 3
Property 56921 photo 4
Property 56921 photo 5
Property 56921 photo 6
Property 56921 photo 7
Property 56921 photo 8
Property 56921 photo 9
Property 56921 photo 10
Property 56921 photo 11
Property 56921 photo 12
  • Обектен код 56921
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 143 m²
  • Площ на участък 1315 m²
  • Област о/в Крит
  • Информация Плака (Vamos) | Префектура Ханя (Крит)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2002
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до край. град: 5 km
  • Разстояние до летището: 33 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 143 кв.м на Крит. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, райграс, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
500 000 € 3496 €/m²
  • Обектен код 56923
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 6
Изключителен Продажба
579 000 € 4991 €/m²
  • Обектен код 57728
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
475 000 € 5107 €/m²
  • Обектен код 61594
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
425 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 61595
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
425 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 61596
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
414 000 € 3696 €/m²
  • Обектен код 61601
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
585 000 € 3588 €/m²
  • Обектен код 61602
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 5
Препоръчваме Продажба
499 000 € 3615 €/m²
  • Обектен код 61603
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
540 000 € 4909 €/m²
  • Обектен код 61671
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
736 000 € 5183 €/m²
  • Обектен код 62220
  • Квадратура 142 m²
  • Разстояние до морето 2000 m

Абонамент за бюлетин