Запазени

Продажба - Апартамент 44 m² в област Солун

Гърция Солун Солун - Предградия Терми Терми - Център
173 000 €
3932 €/m²
Property 57370 photo 1
Property 57370 photo 2
Property 57370 photo 3
Property 57370 photo 4
Property 57370 photo 5
Property 57370 photo 6
Property 57370 photo 7
Property 57370 photo 8
Property 57370 photo 9
Property 57370 photo 10
Property 57370 photo 11
Property 57370 photo 12
Property 57370 photo 13
Property 57370 photo 14
Property 57370 photo 15
Property 57370 photo 16
Property 57370 photo 17
Property 57370 photo 18
Property 57370 photo 19
Property 57370 photo 20
Property 57370 photo 21

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 44 кв.м в област Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, гараж, отопление.

Имотът е резервиран!

Местоположение

Flat 59m² - Reserved A-D1 Flat 43m² - Reserved A-D2 Duplex 100m² - Reserved A-D3 Flat 48m² - Reserved A-D4 Flat 55m² - Reserved A-D5 Duplex 92m² 267000€ A-D6 Duplex 76m² 220000€ A-D7 Duplex 78m² 250000€ A-D8 Duplex 95m² 276000€ A-D9 Flat 59m² - Reserved B-D1 Flat 43m² - Reserved B-D2 Duplex 100m² 290000€ B-D3 Flat 103m² - Reserved B-D4 Duplex 92m² - Reserved B-D5 Duplex 76m² 243000€ B-D6 Duplex 78m² 250000€ B-D7 Duplex 95m² 304000€ B-D8 Flat 166m² - Reserved C-D1 Flat 43m² - Reserved C-D2 Flat 56m² - Reserved C-D3 Flat 47m² - Reserved C-D4 Flat 44m² - Reserved C-D5 Duplex 92m² - Reserved C-D6 Duplex 75m² 240000€ C-D7 Duplex 88m² 282000€ C-D8 Duplex 77m² 247000€ C-D9 Duplex 94m² 273000€ C-D10 Flat 101m² 320000€ D-D1 Flat 43m² - Reserved D-D2 Flat 56m² - Reserved D-D3 Flat 47m² 150000€ D-D4 Flat 54m² 157000€ D-D5 Duplex 91m² 292000€ D-D6 Duplex 75m² 240000€ D-D7 Duplex 88m² 282000€ D-D8 Duplex 77m² 247000€ D-D9 Duplex 94m² 300000€ D-D10

Панорамни снимки

Подобни обекти

Продажба
160 000 € 1509 €/m²
  • Обектен код 54681
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
165 000 € 2538 €/m²
  • Обектен код 56697
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
150 000 € 3191 €/m²
  • Обектен код 57379
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 1
Препоръчваме Продажба
157 000 € 2907 €/m²
  • Обектен код 57380
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
157 000 € 1652 €/m²
  • Обектен код 58211
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 2661 €/m²
  • Обектен код 59067
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
149 000 € 4515 €/m²
  • Обектен код 65211
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
150 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 66055
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
155 000 € 3100 €/m²
  • Обектен код 66057
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
158 000 € 3160 €/m²
  • Обектен код 66058
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин