985 000 €
1970 €/m²
Property 58168 photo 1
Property 58168 photo 2
Property 58168 photo 3
Property 58168 photo 4
Property 58168 photo 5
Property 58168 photo 6
Property 58168 photo 7
Property 58168 photo 8
Property 58168 photo 9

Details

  • Година на строителство: 1970
  • Брой стаи: 10
  • Отопление: дизел
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 10
  • WCs: 7
  • разстояние до морето: 4700 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Услуги

  • Склад
  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба сграда с площ 500 кв.м в Атина. сграда има 4 нива.Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Втори етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Трети етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Пети етаж и се състои от една спалня, една баня. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Втори етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Трети етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Пети етаж и се състои от една спалня, една баня. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Втори етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Трети етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Пети етаж и се състои от една спалня, една баня. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Втори етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Трети етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Пети етаж и се състои от една спалня, една баня. Имотът разполага със следните екстри: отопление, складово помещение.

Продажба
980 000 € 1093 €/m²
  • Обектен код 60917
  • Квадратура 896 m²
  • Разстояние до морето 8500 m
Продажба
1 300 000 € 3051 €/m²
  • Обектен код 19115
  • Квадратура 426 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
850 000 € 1049 €/m²
  • Обектен код 44408
  • Квадратура 810 m²
  • Разстояние до морето 13000 m
Продажба
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • Обектен код 59531
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
800 000 € 871 €/m²
  • Обектен код 35801
  • Квадратура 918 m²
  • Разстояние до морето 7000 m
Продажба
950 000 € 3006 €/m²
  • Обектен код 56358
  • Квадратура 316 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
850 000 € 1057 €/m²
  • Обектен код 4943
  • Квадратура 804 m²
  • Разстояние до морето 20000 m
Продажба
1 400 000 € 4666 €/m²
  • Обектен код 23142
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
1 350 000 € 2076 €/m²
  • Обектен код 14131
  • Квадратура 650 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
1 450 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 58534
  • Квадратура 580 m²
  • Разстояние до морето 500 m

Абонамент за бюлетин