180 000 €
2368 €/m²
Property 58535 photo 1
Property 58535 photo 2
Property 58535 photo 3
Property 58535 photo 4
Property 58535 photo 5
Property 58535 photo 6
Property 58535 photo 7
Property 58535 photo 8
Property 58535 photo 9
Property 58535 photo 10

Details

  • Етаж: 1 етаж
  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: друг
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 19 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 76 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, тенти, паркомясто, отопление, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива.

Продажба
210 000 € 2876 €/m²
  • Обектен код 37824
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 180 000 € 1714 €/m²
  • Обектен код 42975
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 48551
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 2181 €/m²
  • Обектен код 56651
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 2066 €/m²
  • Обектен код 56786
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 1900 €/m²
  • Обектен код 56787
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 2446 €/m²
  • Обектен код 58876
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 230 000 € 2875 €/m²
  • Обектен код 59096
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 2945 €/m²
  • Обектен код 60056
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 60737
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин