620 000 €
6078 €/m²
Property 59294 photo 1
Property 59294 photo 2
Property 59294 photo 3
Property 59294 photo 4
Property 59294 photo 5
Property 59294 photo 6
Property 59294 photo 7
Property 59294 photo 8
Property 59294 photo 9
Property 59294 photo 10
Property 59294 photo 11
Property 59294 photo 12
Property 59294 photo 13
Property 59294 photo 14
Property 59294 photo 15
Property 59294 photo 16
Property 59294 photo 17
Property 59294 photo 18
Property 59294 photo 19
Property 59294 photo 20
Property 59294 photo 21
Property 59294 photo 22
Property 59294 photo 23
Property 59294 photo 24
Property 59294 photo 25
Property 59294 photo 26
Property 59294 photo 27

Details

  • Година на строителство: 2023
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 9500 m
  • Разстояние до летището: 37 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 102 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна. Шести етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
590 000 € 5514 €/m²
  • Обектен код 65060
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 2777 €/m²
  • Обектен код 29965
  • Квадратура 234 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
895 000 € 3729 €/m²
  • Обектен код 14287
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1400 m
Продажба
600 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 65141
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
652 000 € 5525 €/m²
  • Обектен код 57989
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
575 000 € 485 000 € 4041 €/m²
  • Обектен код 54312
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
840 000 € 740 000 € 5920 €/m²
  • Обектен код 58430
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
640 000 € 3878 €/m²
  • Обектен код 56316
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
590 000 € 4469 €/m²
  • Обектен код 58915
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 2954 €/m²
  • Обектен код 9975
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин