20 имоти в 2 страници

Продажба
620 000 € 6078 €/m²
  • Обектен код 59294
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 3555 €/m²
  • Обектен код 60397
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
475 000 € 4523 €/m²
  • Обектен код 56626
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Инвестиции Продажба
280 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 10218
  • Квадратура 110 m²
  • Разстояние до морето 5500 m
Продажба
980 000 € 1093 €/m²
  • Обектен код 60917
  • Квадратура 896 m²
  • Разстояние до морето 8500 m
Продажба
185 000 € 1027 €/m²
  • Обектен код 57166
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 7500 m
Продажба
225 000 € 1906 €/m²
  • Обектен код 57458
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 60775
  • Квадратура 162 m²
  • Разстояние до морето 9800 m
Продажба
265 000 € 6022 €/m²
  • Обектен код 66012
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 700 000 € 1588 €/m²
  • Обектен код 62169
  • Квадратура 1070 m²
  • Разстояние до морето 7600 m
Продажба
540 000 € 1080 €/m²
  • Обектен код 60877
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 9600 m
Продажба
620 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 56627
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • Обектен код 62391
  • Квадратура 645 m²
  • Разстояние до морето 8498 m
Продажба
200 000 € 1818 €/m²
  • Обектен код 57400
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
275 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 66014
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3

Имоти в Перистери, Атина (Запад)

Перистери е една от най-динамичните и бързо развиващи се зони в западна Атина. Комбинирайки отлични транспортни връзки, оживени търговски улици и по-достъпни цени на имотите в сравнение с центъра на града, районът се превърна в изключително атрактивна дестинация за купувачи и инвеститори, търсещи имоти в Гърция.

Защо да купите имот в Перистери

Пазарът на недвижими имоти в Перистери предлага много добро съотношение цена–качество. Тук можете да намерите:

  • Апартаменти в модерни жилищни сгради
  • Обновени по-стари жилища с характер
  • Семейни къщи в близост до училища и паркове
  • Търговски имоти по оживени главни булеварди

Цените по принцип са по-ниски в сравнение с централните квартали на Атина, докато търсенето под наем остава високо благодарение на отличните връзки и развитата местна инфраструктура.

Локация и транспорт

Перистери се намира западно от центъра на Атина и е пряко свързано с него чрез метро (Линия 2 – станции Peristeri, Anthoupoli) и множество автобусни линии. Бързият достъп до основните пътни артерии улеснява достигането до други части на Атика и до националните магистрали. Това прави Перистери идеален за професионалисти, които работят в централна Атина, но предпочитат да живеят в по-спокоен и достъпен квартал.

Да живеете в Перистери

Общината на Перистери предлага всичко необходимо за комфортен живот през цялата година:

  • Магазини, супермаркети и търговски центрове
  • Кафенета, ресторанти, традиционни таверни и барове