260 000 €
5909 €/m²
Property 66010 photo 1
Property 66010 photo 2
Property 66010 photo 3
Property 66010 photo 4
Property 66010 photo 5
Property 66010 photo 6
Property 66010 photo 7
Property 66010 photo 8
Property 66010 photo 9
Property 66010 photo 10
Property 66010 photo 11
Property 66010 photo 12
Property 66010 photo 13
Property 66010 photo 14
Property 66010 photo 15
Property 66010 photo 16
Property 66010 photo 17

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 0
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 44 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
230 000 € 220 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 37455
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
240 000 € 2857 €/m²
  • Обектен код 37784
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 2912 €/m²
  • Обектен код 38027
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
269 000 € 3202 €/m²
  • Обектен код 38054
  • Квадратура 84 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
305 000 € 2033 €/m²
  • Обектен код 38066
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 1306 €/m²
  • Обектен код 38084
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 3083 €/m²
  • Обектен код 41734
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 1976 €/m²
  • Обектен код 41779
  • Квадратура 129 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 2888 €/m²
  • Обектен код 42073
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 250 000 € 3424 €/m²
  • Обектен код 42136
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин