185 000 €
2534 €/m²
Property 59325 photo 1
Property 59325 photo 2
Property 59325 photo 3
Property 59325 photo 4
Property 59325 photo 5
Property 59325 photo 6
Property 59325 photo 7
Property 59325 photo 8
Property 59325 photo 9
Property 59325 photo 10
Property 59325 photo 11
Property 59325 photo 12
Property 59325 photo 13

Details

  • Етаж: 1 етаж
  • Година на строителство: 1978
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 47 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 73 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
260 500 € 6353 €/m²
  • Обектен код 63008
  • Квадратура 41 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
250 000 € 6944 €/m²
  • Обектен код 63009
  • Квадратура 36 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
251 500 € 6986 €/m²
  • Обектен код 63013
  • Квадратура 36 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
250 000 € 13157 €/m²
  • Обектен код 63015
  • Квадратура 19 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
270 000 € 2872 €/m²
  • Обектен код 63021
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 4814 €/m²
  • Обектен код 63053
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 2229 €/m²
  • Обектен код 63265
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 2330 €/m²
  • Обектен код 63306
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
242 000 € 2261 €/m²
  • Обектен код 63313
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 1987 €/m²
  • Обектен код 63391
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин