Rented
По запитване
Property 59752 photo 1
Property 59752 photo 2
Property 59752 photo 3
Property 59752 photo 4
Property 59752 photo 5
Property 59752 photo 6
Property 59752 photo 7
Property 59752 photo 8
Property 59752 photo 9
Property 59752 photo 10
Property 59752 photo 11
Property 59752 photo 12
Property 59752 photo 13

Details

  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 1
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 730 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • Access

Описание

Дава се под наем aпартамент с площ 32 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление.

Подобни обекти

Препоръчваме Продажба
55 000 € 1222 €/m²
  • Обектен код 65978
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 65986
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Наем
от 690 € 8 €/m²
  • Обектен код 65996
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
140 000 € 1627 €/m²
  • Обектен код 65998
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
145 000 € 2900 €/m²
  • Обектен код 66005
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Наем
от 600 € 12 €/m²
  • Обектен код 66007
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
122 000 € 3485 €/m²
  • Обектен код 66028
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 66030
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 5102 €/m²
  • Обектен код 66031
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
178 000 € 4450 €/m²
  • Обектен код 66033
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин