250 000 €
3571 €/m²
Property 66144 photo 1
Property 66144 photo 2
Property 66144 photo 3
Property 66144 photo 4
Property 66144 photo 5
Property 66144 photo 6
Property 66144 photo 7
Property 66144 photo 8
Property 66144 photo 9
Property 66144 photo 10
Property 66144 photo 11
Property 66144 photo 12
Property 66144 photo 13
Property 66144 photo 14
Property 66144 photo 15
Property 66144 photo 16
Property 66144 photo 17
Property 66144 photo 18
Property 66144 photo 19
Property 66144 photo 20

Details

  • Година на строителство: 1954
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, складово помещение. Сграда без асансьор.

Продажба
325 000 € 3532 €/m²
  • Обектен код 58273
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 2035 €/m²
  • Обектен код 58412
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
320 000 € 280 000 € 4666 €/m²
  • Обектен код 59131
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 4230 €/m²
  • Обектен код 59413
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 59875
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
299 000 € 2300 €/m²
  • Обектен код 59899
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
309 000 € 2376 €/m²
  • Обектен код 59963
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
355 000 € 3585 €/m²
  • Обектен код 59982
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 2795 €/m²
  • Обектен код 61245
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 6379 €/m²
  • Обектен код 61622
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин