Запазени
285 000 €
7500 €/m²
Property 60163 photo 1
Property 60163 photo 2
Property 60163 photo 3
Property 60163 photo 4
Property 60163 photo 5
Property 60163 photo 6
Property 60163 photo 7
Property 60163 photo 8
Property 60163 photo 9
Property 60163 photo 10
Property 60163 photo 11
Property 60163 photo 12
Property 60163 photo 13
Property 60163 photo 14
Property 60163 photo 15
Property 60163 photo 16
Property 60163 photo 17
Property 60163 photo 18
Property 60163 photo 19

Details

  • Брой етажи: 11
  • Етаж: 7 етаж
  • Година на строителство: 2003
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 49 km

Услуги

  • Асансьор
  • Wifi
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 38 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на седми етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, отопление.

Имотът е резервиран!

Продажба
370 000 € 3083 €/m²
  • Обектен код 41734
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 2253 €/m²
  • Обектен код 42667
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
350 000 € 4375 €/m²
  • Обектен код 45899
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 4404 €/m²
  • Обектен код 45904
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 47421
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 48707
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
317 000 € 3302 €/m²
  • Обектен код 48749
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 1800 €/m²
  • Обектен код 49270
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
370 000 € 4625 €/m²
  • Обектен код 49912
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
345 000 € 2923 €/m²
  • Обектен код 50913
  • Квадратура 118 m²
  • Разстояние до морето 2000 m

Абонамент за бюлетин