Продажба - Вила 180 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Сани
490 000 €
2722 €/m²
Property 61113 photo 1
Property 61113 photo 2
Property 61113 photo 3
Property 61113 photo 4
Property 61113 photo 5
Property 61113 photo 6
Property 61113 photo 7
Property 61113 photo 8
Property 61113 photo 9

Details

  • Година на строителство: 2013
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 56 km

Услуги

  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 180 кв.м в Касандра (Халкидики). Мазе и се състои от една спалня, хол, една тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към гората. Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, собствен басейн, райграс, отопление, алармена система.

Продажба
650 000 € 3095 €/m²
  • Обектен код 45724
  • Квадратура 210 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
650 000 € 3095 €/m²
  • Обектен код 45728
  • Квадратура 210 m²
  • Разстояние до морето 3000 m

Абонамент за бюлетин