115 000 €
4259 €/m²
Property 61319 photo 1
Property 61319 photo 2
Property 61319 photo 3
Property 61319 photo 4
Property 61319 photo 5
Property 61319 photo 6
Property 61319 photo 7
Property 61319 photo 8
Property 61319 photo 9
Property 61319 photo 10
Property 61319 photo 11

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2003
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 27 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление.

Продажба
135 000 € 3068 €/m²
  • Обектен код 65824
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
115 000 € 3833 €/m²
  • Обектен код 65526
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
132 000 € 2275 €/m²
  • Обектен код 65529
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
138 000 € 3631 €/m²
  • Обектен код 64629
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
129 000 € 3685 €/m²
  • Обектен код 64554
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
125 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 64966
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
140 000 € 127 000 € 4233 €/m²
  • Обектен код 62216
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
166 000 € 3074 €/m²
  • Обектен код 64276
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
128 000 € 3764 €/m²
  • Обектен код 63102
  • Квадратура 34 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин