128 000 €
3765 €/m²
Property 63102 photo 1
Property 63102 photo 2
Property 63102 photo 3
Property 63102 photo 4
Property 63102 photo 5
Property 63102 photo 6
Property 63102 photo 7
Property 63102 photo 8
Property 63102 photo 9
Property 63102 photo 10
Property 63102 photo 11
Property 63102 photo 12
Property 63102 photo 13
Property 63102 photo 14
Property 63102 photo 15

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1963
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Energy Class: B
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 34 кв.м в Солун. Апартаментът е на 2 нива. Партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Loft и се състои от една спалня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление.

Продажба
143 000 € 2344 €/m²
  • Обектен код 64950
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 2166 €/m²
  • Обектен код 63488
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 4090 €/m²
  • Обектен код 65823
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
166 000 € 3074 €/m²
  • Обектен код 64276
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
189 000 € 2520 €/m²
  • Обектен код 65127
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
167 000 € 3211 €/m²
  • Обектен код 64468
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
128 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 66116
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
105 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 65508
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 2966 €/m²
  • Обектен код 64755
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
122 000 € 3485 €/m²
  • Обектен код 66028
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин