122 000 €
3486 €/m²
Property 66028 photo 1
Property 66028 photo 2
Property 66028 photo 3
Property 66028 photo 4
Property 66028 photo 5
Property 66028 photo 6
Property 66028 photo 7
Property 66028 photo 8
Property 66028 photo 9
Property 66028 photo 10
Property 66028 photo 11
Property 66028 photo 12
Property 66028 photo 13
Property 66028 photo 14

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1968
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 35 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление.

Продажба
105 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 63397
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
143 000 € 4766 €/m²
  • Обектен код 64534
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 4729 €/m²
  • Обектен код 63921
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
105 000 € 3181 €/m²
  • Обектен код 63909
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
170 000 € 3148 €/m²
  • Обектен код 64472
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65690
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
134 000 € 2436 €/m²
  • Обектен код 65275
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
110 000 € 1571 €/m²
  • Обектен код 62534
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин