110 000 €
1571 €/m²
Property 62534 photo 1
Property 62534 photo 2
Property 62534 photo 3
Property 62534 photo 4
Property 62534 photo 5
Property 62534 photo 6
Property 62534 photo 7
Property 62534 photo 8
Property 62534 photo 9
Property 62534 photo 10
Property 62534 photo 11

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 1 етаж
  • Година на строителство: 1973
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2400 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има ъглово изложение. С

Продажба
125 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 64966
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
108 000 € 3857 €/m²
  • Обектен код 65854
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
117 000 € 3545 €/m²
  • Обектен код 64761
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
128 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 66116
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 122 000 € 3696 €/m²
  • Обектен код 62879
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
128 000 € 2560 €/m²
  • Обектен код 64929
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
135 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 66149
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
115 000 € 1916 €/m²
  • Обектен код 65777
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
145 000 € 2230 €/m²
  • Обектен код 59748
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин