128 000 €
2560 €/m²
Property 64929 photo 1
Property 64929 photo 2
Property 64929 photo 3
Property 64929 photo 4
Property 64929 photo 5
Property 64929 photo 6
Property 64929 photo 7

Details

  • Година на строителство: 1975
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 50 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен Semi-first floor и се състои от 2 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
138 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 64640
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 3043 €/m²
  • Обектен код 62562
  • Квадратура 46 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • Обектен код 64019
  • Квадратура 15 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
142 000 € 3736 €/m²
  • Обектен код 65852
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
129 000 € 3685 €/m²
  • Обектен код 64554
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
138 000 € 3631 €/m²
  • Обектен код 64629
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
125 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 64966
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 3301 €/m²
  • Обектен код 65289
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 64040
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
105 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 63397
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин