140 000 €
3043 €/m²
Property 62562 photo 1
Property 62562 photo 2
Property 62562 photo 3
Property 62562 photo 4
Property 62562 photo 5
Property 62562 photo 6
Property 62562 photo 7
Property 62562 photo 8
Property 62562 photo 9
Property 62562 photo 10
Property 62562 photo 11
Property 62562 photo 12

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 1970
  • Година на обновяване: 2021
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 46 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
129 000 € 3685 €/m²
  • Обектен код 64554
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 4090 €/m²
  • Обектен код 65823
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 4487 €/m²
  • Обектен код 63918
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
115 000 € 5750 €/m²
  • Обектен код 65822
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
205 000 € 3534 €/m²
  • Обектен код 64756
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
152 000 € 4222 €/m²
  • Обектен код 65851
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 63920
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 2881 €/m²
  • Обектен код 64470
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин