152 000 €
4222 €/m²
Property 65851 photo 1
Property 65851 photo 2
Property 65851 photo 3
Property 65851 photo 4
Property 65851 photo 5
Property 65851 photo 6
Property 65851 photo 7
Property 65851 photo 8

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 1964
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 140 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 36 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
138 000 € 3729 €/m²
  • Обектен код 65429
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 2258 €/m²
  • Обектен код 65078
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 3174 €/m²
  • Обектен код 64273
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
138 000 € 3631 €/m²
  • Обектен код 64629
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 2439 €/m²
  • Обектен код 64671
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
217 000 € 2047 €/m²
  • Обектен код 65855
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 2966 €/m²
  • Обектен код 64755
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
128 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 66116
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
225 000 € 3688 €/m²
  • Обектен код 65759
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин