138 000 €
3730 €/m²
Property 65429 photo 1
Property 65429 photo 2
Property 65429 photo 3
Property 65429 photo 4
Property 65429 photo 5
Property 65429 photo 6
Property 65429 photo 7
Property 65429 photo 8
Property 65429 photo 9
Property 65429 photo 10

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 1960
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access for people with special needs
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 37 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
165 000 € 3055 €/m²
  • Обектен код 64267
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
138 000 € 3729 €/m²
  • Обектен код 65429
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 64870
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
139 000 € 1805 €/m²
  • Обектен код 64425
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 3301 €/m²
  • Обектен код 65289
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 66149
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
132 000 € 2275 €/m²
  • Обектен код 65529
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 3365 €/m²
  • Обектен код 65290
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
115 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65825
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин