Property 66149 photo 1
Property 66149 photo 2
Property 66149 photo 3
Property 66149 photo 4
Property 66149 photo 5
Property 66149 photo 6
Property 66149 photo 7
Property 66149 photo 8
Property 66149 photo 9
Property 66149 photo 10
Property 66149 photo 11
Property 66149 photo 12
Property 66149 photo 13

Details

  • Година на строителство: 1973
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 60 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
143 000 € 2344 €/m²
  • Обектен код 64950
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 3055 €/m²
  • Обектен код 64267
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 4729 €/m²
  • Обектен код 63921
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
120 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 65866
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
117 000 € 3545 €/m²
  • Обектен код 64761
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
177 000 € 1770 €/m²
  • Обектен код 63906
  • Квадратура 100 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
128 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 66116
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • Обектен код 64019
  • Квадратура 15 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
128 000 € 2560 €/m²
  • Обектен код 64929
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин