120 000 €
3000 €/m²
Property 65866 photo 1
Property 65866 photo 2
Property 65866 photo 3
Property 65866 photo 4
Property 65866 photo 5
Property 65866 photo 6
Property 65866 photo 7
Property 65866 photo 8
Property 65866 photo 9
Property 65866 photo 10

Details

  • Година на строителство: 1977
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 40 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, паркомясто, отопление, складово помещение.

Продажба
165 000 € 3173 €/m²
  • Обектен код 64272
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
128 000 € 3764 €/m²
  • Обектен код 63102
  • Квадратура 34 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 2881 €/m²
  • Обектен код 64470
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
177 000 € 1770 €/m²
  • Обектен код 63906
  • Квадратура 100 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
100 000 € 1265 €/m²
  • Обектен код 62628
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
134 000 € 2436 €/m²
  • Обектен код 65275
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 64848
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
178 000 € 4450 €/m²
  • Обектен код 66033
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 3043 €/m²
  • Обектен код 62562
  • Квадратура 46 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин