100 000 €
1266 €/m²
Property 62628 photo 1
Property 62628 photo 2
Property 62628 photo 3
Property 62628 photo 4
Property 62628 photo 5
Property 62628 photo 6
Property 62628 photo 7
Property 62628 photo 8
Property 62628 photo 9
Property 62628 photo 10

Details

  • Година на строителство: 1979
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3900 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Access

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 79 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик. Сграда без асансьор.

Продажба
108 000 € 3857 €/m²
  • Обектен код 65854
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
90 000 € 1698 €/m²
  • Обектен код 59305
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
87 000 € 1933 €/m²
  • Обектен код 65390
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
125 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 64966
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
115 000 € 5750 €/m²
  • Обектен код 65822
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
137 000 € 133 000 € 3166 €/m²
  • Обектен код 59317
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
120 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 65866
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
129 000 € 3685 €/m²
  • Обектен код 64554
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
123 000 € 4555 €/m²
  • Обектен код 62931
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин