123 000 €
4556 €/m²
Property 62931 photo 1
Property 62931 photo 2
Property 62931 photo 3
Property 62931 photo 4
Property 62931 photo 5
Property 62931 photo 6
Property 62931 photo 7
Property 62931 photo 8
Property 62931 photo 9

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 1962
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Access for people with special needs
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 27 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
115 000 € 5750 €/m²
  • Обектен код 65822
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
135 000 € 1875 €/m²
  • Обектен код 66094
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 3365 €/m²
  • Обектен код 65290
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 64040
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
183 000 € 175 000 € 2611 €/m²
  • Обектен код 62396
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
105 000 € 3181 €/m²
  • Обектен код 63909
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
152 000 € 4222 €/m²
  • Обектен код 65851
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 65986
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
158 000 € 2051 €/m²
  • Обектен код 64912
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
140 000 € 3255 €/m²
  • Обектен код 64641
  • Квадратура 43 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин