175 000 €
2917 €/m²
Property 65986 photo 1
Property 65986 photo 2
Property 65986 photo 3
Property 65986 photo 4

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: помпа за отопление
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 60 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
142 000 € 3736 €/m²
  • Обектен код 65852
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 3301 €/m²
  • Обектен код 65289
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 3362 €/m²
  • Обектен код 64275
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 2258 €/m²
  • Обектен код 65078
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
192 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 66165
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
207 000 € 3450 €/m²
  • Обектен код 64947
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 3055 €/m²
  • Обектен код 64267
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
217 000 € 2047 €/m²
  • Обектен код 65855
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 3174 €/m²
  • Обектен код 64273
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 3289 €/m²
  • Обектен код 65565
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин