Property 64947 photo 1
Property 64947 photo 2
Property 64947 photo 3
Property 64947 photo 4
Property 64947 photo 5
Property 64947 photo 6
Property 64947 photo 7
Property 64947 photo 8
Property 64947 photo 9
Property 64947 photo 10
Property 64947 photo 11
Property 64947 photo 12
Property 64947 photo 13

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 1966
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 450 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 60 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, отопление, алармена система. Сграда без асансьор.

Продажба
250 000 € 3731 €/m²
  • Обектен код 64595
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 1800 €/m²
  • Обектен код 62767
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 2785 €/m²
  • Обектен код 65212
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
235 000 € 3405 €/m²
  • Обектен код 64951
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
166 000 € 2813 €/m²
  • Обектен код 64274
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 2202 €/m²
  • Обектен код 64447
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 4629 €/m²
  • Обектен код 63905
  • Квадратура 54 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
210 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 64469
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
207 000 € 3450 €/m²
  • Обектен код 64947
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин