Property 65398 photo 1
Property 65398 photo 2
Property 65398 photo 3
Property 65398 photo 4
Property 65398 photo 5
Property 65398 photo 6
Property 65398 photo 7

Details

  • Година на строителство: 1977
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: газ
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 147 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен в сутерен и се състои от 5 спални, 5 кухни, 5 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление, алармена система.

Продажба
340 000 € 3505 €/m²
  • Обектен код 57577
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3432 €/m²
  • Обектен код 64594
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
265 000 € 4416 €/m²
  • Обектен код 65758
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 3555 €/m²
  • Обектен код 66117
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 3160 €/m²
  • Обектен код 59229
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
290 000 € 3625 €/m²
  • Обектен код 65292
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 3857 €/m²
  • Обектен код 65761
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 52533
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
355 000 € 2886 €/m²
  • Обектен код 58206
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
240 000 € 3934 €/m²
  • Обектен код 62278
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин