Property 65761 photo 1
Property 65761 photo 2

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 2027
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на осми етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
250 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 48551
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
325 000 € 2241 €/m²
  • Обектен код 65509
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3770 €/m²
  • Обектен код 65294
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 4202 €/m²
  • Обектен код 65070
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 2111 €/m²
  • Обектен код 36590
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 4235 €/m²
  • Обектен код 62663
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 64543
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 2795 €/m²
  • Обектен код 61245
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 3560 €/m²
  • Обектен код 64868
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин