380 000 €
2111 €/m²
Property 36590 photo 1
Property 36590 photo 2
Property 36590 photo 3
Property 36590 photo 4
Property 36590 photo 5
Property 36590 photo 6
Property 36590 photo 7
Property 36590 photo 8
Property 36590 photo 9
Property 36590 photo 10
Property 36590 photo 11
Property 36590 photo 12
Property 36590 photo 13
Property 36590 photo 14
Property 36590 photo 15

Details

  • Етаж: 7 етаж
  • Година на строителство: 1971
  • Година на обновяване: 2013
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 3
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 180 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от хол с кухня, 2 холове, баня с тоалетна, 2 тоалетни, 4 офиси. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, алармена система.

Продажба
400 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 57270
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 3555 €/m²
  • Обектен код 64548
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 3505 €/m²
  • Обектен код 57577
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 3814 €/m²
  • Обектен код 57578
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 4411 €/m²
  • Обектен код 61424
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 280 000 € 4666 €/m²
  • Обектен код 59131
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
460 000 € 3898 €/m²
  • Обектен код 64614
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
470 000 € 4086 €/m²
  • Обектен код 66045
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 64546
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин