320 000 €
3556 €/m²
Property 64548 photo 1

Details

  • Брой етажи: 7
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 90 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: тенти, паркомясто, градина, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
450 000 € 5357 €/m²
  • Обектен код 61618
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 4235 €/m²
  • Обектен код 62663
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 4821 €/m²
  • Обектен код 65763
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 1933 €/m²
  • Обектен код 36771
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 64543
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 4230 €/m²
  • Обектен код 59413
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 57270
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
285 000 € 3653 €/m²
  • Обектен код 63264
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин