275 000 €
4231 €/m²
Property 59413 photo 1
Property 59413 photo 2
Property 59413 photo 3
Property 59413 photo 4
Property 59413 photo 5
Property 59413 photo 6
Property 59413 photo 7
Property 59413 photo 8
Property 59413 photo 9
Property 59413 photo 10
Property 59413 photo 11
Property 59413 photo 12
Property 59413 photo 13
Property 59413 photo 14
Property 59413 photo 15
Property 59413 photo 16

Details

  • Брой етажи: 7
  • Година на строителство: 1960
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 65 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
330 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 64546
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
266 000 € 2742 €/m²
  • Обектен код 62059
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 6379 €/m²
  • Обектен код 61622
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
355 000 € 2886 €/m²
  • Обектен код 58206
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 247 000 € 2839 €/m²
  • Обектен код 60749
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3555 €/m²
  • Обектен код 66117
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2066 €/m²
  • Обектен код 56786
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 3160 €/m²
  • Обектен код 59229
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 5102 €/m²
  • Обектен код 66031
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 2959 €/m²
  • Обектен код 58082
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин