250 000 €
5102 €/m²
Property 66031 photo 1
Property 66031 photo 2
Property 66031 photo 3
Property 66031 photo 4
Property 66031 photo 5
Property 66031 photo 6
Property 66031 photo 7
Property 66031 photo 8

Details

  • Брой етажи: 7
  • Година на строителство: 1962
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 49 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
250 000 € 3623 €/m²
  • Обектен код 64952
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 3289 €/m²
  • Обектен код 65565
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 54691
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 3857 €/m²
  • Обектен код 65761
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 2959 €/m²
  • Обектен код 58082
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 64883
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
365 000 € 3411 €/m²
  • Обектен код 64676
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
240 000 € 230 000 € 2875 €/m²
  • Обектен код 59096
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 1900 €/m²
  • Обектен код 56787
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин