240 000 € 230 000 €
2875 €/m²
Property 59096 photo 1
Property 59096 photo 2
Property 59096 photo 3
Property 59096 photo 4
Property 59096 photo 5
Property 59096 photo 6
Property 59096 photo 7
Property 59096 photo 8
Property 59096 photo 9
Property 59096 photo 10
Property 59096 photo 11
Property 59096 photo 12
Property 59096 photo 13
Property 59096 photo 14
Property 59096 photo 15
Property 59096 photo 16

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1982
  • Година на обновяване: 2022
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 80 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: тенти, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Продажба
275 000 € 4230 €/m²
  • Обектен код 59413
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2066 €/m²
  • Обектен код 56786
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
285 000 € 275 000 € 3437 €/m²
  • Обектен код 63865
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 63988
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 2258 €/m²
  • Обектен код 65078
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3432 €/m²
  • Обектен код 64594
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 3257 €/m²
  • Обектен код 62892
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 4629 €/m²
  • Обектен код 63905
  • Квадратура 54 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
205 000 € 3253 €/m²
  • Обектен код 64754
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин