250 000 €
2066 €/m²
Property 56786 photo 1
Property 56786 photo 2
Property 56786 photo 3
Property 56786 photo 4
Property 56786 photo 5
Property 56786 photo 6

Details

  • Година на строителство: 2023
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 121 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
250 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 60737
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
245 000 € 3602 €/m²
  • Обектен код 65002
  • Квадратура 68 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
205 000 € 1933 €/m²
  • Обектен код 60786
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 1478 €/m²
  • Обектен код 26367
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
240 000 € 3934 €/m²
  • Обектен код 62278
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
355 000 € 2795 €/m²
  • Обектен код 61245
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3770 €/m²
  • Обектен код 65294
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 3257 €/m²
  • Обектен код 62892
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
279 000 € 3321 €/m²
  • Обектен код 62449
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин