240 000 €
3934 €/m²
Property 62278 photo 1
Property 62278 photo 2
Property 62278 photo 3
Property 62278 photo 4
Property 62278 photo 5
Property 62278 photo 6
Property 62278 photo 7
Property 62278 photo 8
Property 62278 photo 9

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 1997
  • Година на обновяване: 2021
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1700 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 61 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
207 000 € 3450 €/m²
  • Обектен код 64947
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
193 000 € 3327 €/m²
  • Обектен код 64264
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 3688 €/m²
  • Обектен код 65296
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 3555 €/m²
  • Обектен код 66117
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 2439 €/m²
  • Обектен код 64671
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 4843 €/m²
  • Обектен код 62082
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
245 000 € 3602 €/m²
  • Обектен код 65002
  • Квадратура 68 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 3524 €/m²
  • Обектен код 62453
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин