325 000 €
3736 €/m²
Property 64810 photo 1

Details

  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 87 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
450 000 € 3284 €/m²
  • Обектен код 65072
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
355 000 € 3585 €/m²
  • Обектен код 59982
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 280 000 € 4666 €/m²
  • Обектен код 59131
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
325 000 € 3532 €/m²
  • Обектен код 58273
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 2886 €/m²
  • Обектен код 58206
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 57270
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
290 000 € 3372 €/m²
  • Обектен код 64591
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 4411 €/m²
  • Обектен код 61424
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3555 €/m²
  • Обектен код 66117
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
330 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 64546
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин