355 000 €
3586 €/m²
Property 59982 photo 1
Property 59982 photo 2
Property 59982 photo 3
Property 59982 photo 4
Property 59982 photo 5

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 99 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
440 000 € 4731 €/m²
  • Обектен код 61420
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 3814 €/m²
  • Обектен код 57578
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3555 €/m²
  • Обектен код 66117
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 275 000 € 3437 €/m²
  • Обектен код 63865
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 4411 €/m²
  • Обектен код 61424
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 53017
  • Квадратура 135 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 59875
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
290 000 € 4202 €/m²
  • Обектен код 65070
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин