370 000 €
3814 €/m²
Property 57578 photo 1
Property 57578 photo 2
Property 57578 photo 3
Property 57578 photo 4

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 97 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
300 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 63988
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
470 000 € 4086 €/m²
  • Обектен код 66045
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 59875
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
365 000 € 3411 €/m²
  • Обектен код 64676
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
375 000 € 5136 €/m²
  • Обектен код 61611
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
380 000 € 2111 €/m²
  • Обектен код 36590
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 3814 €/m²
  • Обектен код 57578
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
515 000 € 6130 €/m²
  • Обектен код 61657
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3555 €/m²
  • Обектен код 64548
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 5119 €/m²
  • Обектен код 61615
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин