450 000 €
4412 €/m²
Property 61424 photo 1
Property 61424 photo 2
Property 61424 photo 3
Property 61424 photo 4
Property 61424 photo 5

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • Асансьор
  • Τопъл под
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 102 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, една съблекалня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
365 000 € 3411 €/m²
  • Обектен код 64676
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
410 000 € 5061 €/m²
  • Обектен код 63896
  • Квадратура 81 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
515 000 € 4364 €/m²
  • Обектен код 64615
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
По запитване
  • Обектен код 60824
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
515 000 € 6130 €/m²
  • Обектен код 61657
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
410 000 € 2808 €/m²
  • Обектен код 51445
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
370 000 € 3814 €/m²
  • Обектен код 57578
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 5357 €/m²
  • Обектен код 61618
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3939 €/m²
  • Обектен код 54841
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин