320 000 € 280 000 €
4667 €/m²
Property 59131 photo 1
Property 59131 photo 2
Property 59131 photo 3
Property 59131 photo 4
Property 59131 photo 5
Property 59131 photo 6
Property 59131 photo 7
Property 59131 photo 8
Property 59131 photo 9
Property 59131 photo 10
Property 59131 photo 11
Property 59131 photo 12

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 1962
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 60 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен Semi-first floor и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление.

Точен адрес: Цимиски 120.
 Това е идеалният избор за настаняване поради централното си местоположение. С директен достъп до пазари, ресторанти, аптеки и училища, предлага удобен и комфортен ежедневен живот. Близостта до морето добавя още една причина да изберете този район за престой. Освен това, Бялата кула и метростанцията са на разстояние от няколко крачки, а историческият център на града е лесно достъпен, предлагайки уникален опит за откриване и изследване.

Продажба
380 000 € 2533 €/m²
  • Обектен код 41515
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 5357 €/m²
  • Обектен код 61618
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 43058
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
395 000 € 3160 €/m²
  • Обектен код 59229
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 53017
  • Квадратура 135 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
470 000 € 4086 €/m²
  • Обектен код 66045
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 280 000 € 4666 €/m²
  • Обектен код 59131
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3555 €/m²
  • Обектен код 64548
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
470 000 € 5595 €/m²
  • Обектен код 61620
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин