335 000 €
4295 €/m²
Property 65932 photo 1
Property 65932 photo 2
Property 65932 photo 3
Property 65932 photo 4
Property 65932 photo 5
Property 65932 photo 6
Property 65932 photo 7
Property 65932 photo 8
Property 65932 photo 9
Property 65932 photo 10
Property 65932 photo 11
Property 65932 photo 12
Property 65932 photo 13
Property 65932 photo 14
Property 65932 photo 15
Property 65932 photo 16
Property 65932 photo 17
Property 65932 photo 18

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1930
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 78 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: климатик, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
370 000 € 6379 €/m²
  • Обектен код 61622
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
380 000 € 2533 €/m²
  • Обектен код 41515
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
290 000 € 1933 €/m²
  • Обектен код 36771
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 5357 €/m²
  • Обектен код 61618
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 3160 €/m²
  • Обектен код 59229
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
285 000 € 3653 €/m²
  • Обектен код 63264
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
365 000 € 3411 €/m²
  • Обектен код 64676
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
470 000 € 5595 €/m²
  • Обектен код 61620
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 57270
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин