470 000 €
5595 €/m²
Property 61620 photo 1
Property 61620 photo 2
Property 61620 photo 3
Property 61620 photo 4
Property 61620 photo 5

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • Асансьор
  • Τопъл под
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 84 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на седми етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, една съблекалня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
585 000 € 5366 €/m²
  • Обектен код 62091
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 3478 €/m²
  • Обектен код 65073
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
460 000 € 3898 €/m²
  • Обектен код 64614
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 53017
  • Квадратура 135 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
550 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 61302
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 3291 €/m²
  • Обектен код 58921
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 4491 €/m²
  • Обектен код 64616
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
515 000 € 6130 €/m²
  • Обектен код 61657
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
410 000 € 2808 €/m²
  • Обектен код 51445
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
450 000 € 5357 €/m²
  • Обектен код 61618
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин