Property 61302 photo 1
Property 61302 photo 2
Property 61302 photo 3
Property 61302 photo 4
Property 61302 photo 5
Property 61302 photo 6
Property 61302 photo 7
Property 61302 photo 8
Property 61302 photo 9
Property 61302 photo 10
Property 61302 photo 11
Property 61302 photo 12
Property 61302 photo 13
Property 61302 photo 14
Property 61302 photo 15
Property 61302 photo 16
Property 61302 photo 17
Property 61302 photo 18
Property 61302 photo 19
Property 61302 photo 20
Property 61302 photo 21
Property 61302 photo 22
Property 61302 photo 23
Property 61302 photo 24

Details

  • Брой етажи: 7
  • Година на строителство: 1973
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 150 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Access
  • Access for people with special needs
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 140 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Продажба
620 000 € 4246 €/m²
  • Обектен код 14106
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
515 000 € 6130 €/m²
  • Обектен код 61657
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 60824
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
575 000 € 4956 €/m²
  • Обектен код 64618
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 4491 €/m²
  • Обектен код 64616
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 58920
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 36589
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 61302
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
460 000 € 3898 €/m²
  • Обектен код 64614
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
585 000 € 5366 €/m²
  • Обектен код 62091
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин