Property 58920 photo 1
Property 58920 photo 2

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 1979
  • Година на обновяване: 2010
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 120 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, хол, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
430 000 € 5119 €/m²
  • Обектен код 61615
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
470 000 € 5595 €/m²
  • Обектен код 61620
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 6379 €/m²
  • Обектен код 61622
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
450 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 58920
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
585 000 € 5366 €/m²
  • Обектен код 62091
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 5357 €/m²
  • Обектен код 61618
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 43058
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
410 000 € 5061 €/m²
  • Обектен код 63896
  • Квадратура 81 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Препоръчваме Продажба
600 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 65963
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
470 000 € 4086 €/m²
  • Обектен код 66045
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин