Продажба - Апартамент 200 m² в Солун

Гърция Солун Солун - Община Тумпа Папафи
600 000 €
3000 €/m²
Property 65963 photo 1
Property 65963 photo 2
Property 65963 photo 3
Property 65963 photo 4
Property 65963 photo 5
Property 65963 photo 6
Property 65963 photo 7
Property 65963 photo 8
Property 65963 photo 9
Property 65963 photo 10
Property 65963 photo 11

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1971
  • Година на обновяване: 2026
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • Склад
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 200 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление, складово помещение.

Продажба
750 000 € 2307 €/m²
  • Обектен код 14295
  • Квадратура 325 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
585 000 € 5366 €/m²
  • Обектен код 62091
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 36589
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 3741 €/m²
  • Обектен код 59985
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
По запитване
  • Обектен код 64579
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 6074 €/m²
  • Обектен код 61621
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 60824
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
515 000 € 4364 €/m²
  • Обектен код 64615
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 4491 €/m²
  • Обектен код 64616
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
515 000 € 6130 €/m²
  • Обектен код 61657
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин