580 000 €
3742 €/m²
Property 59985 photo 1
Property 59985 photo 2
Property 59985 photo 3
Property 59985 photo 4
Property 59985 photo 5
Property 59985 photo 6

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 155 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е на 2 нива. Пети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Четвърти етаж и се състои от една спалня, хол, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
470 000 € 5595 €/m²
  • Обектен код 61620
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 60824
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
585 000 € 5366 €/m²
  • Обектен код 62091
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 58932
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 6542 €/m²
  • Обектен код 61658
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 36589
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 64579
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
575 000 € 4956 €/m²
  • Обектен код 64618
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 3741 €/m²
  • Обектен код 59985
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
470 000 € 4086 €/m²
  • Обектен код 66045
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин