600 000 €
5455 €/m²
Property 58932 photo 1
Property 58932 photo 2
Property 58932 photo 3
Property 58932 photo 4
Property 58932 photo 5
Property 58932 photo 6
Property 58932 photo 7
Property 58932 photo 8
Property 58932 photo 9
Property 58932 photo 10
Property 58932 photo 11

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 1960
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 60 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 110 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Подобни обекти

Препоръчваме Продажба
600 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 65963
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
515 000 € 4364 €/m²
  • Обектен код 64615
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
По запитване
  • Обектен код 64579
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 3741 €/m²
  • Обектен код 59985
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
575 000 € 4956 €/m²
  • Обектен код 64618
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 4687 €/m²
  • Обектен код 61959
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 6542 €/m²
  • Обектен код 61658
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 6074 €/m²
  • Обектен код 61621
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
620 000 € 4246 €/m²
  • Обектен код 14106
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 4491 €/m²
  • Обектен код 64616
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин