395 000 €
3292 €/m²
Property 58921 photo 1
Property 58921 photo 2
Property 58921 photo 3

Details

  • Брой етажи: 7
  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 120 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
330 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 64546
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
515 000 € 6130 €/m²
  • Обектен код 61657
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 2795 €/m²
  • Обектен код 61245
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 3741 €/m²
  • Обектен код 59985
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
360 000 € 3157 €/m²
  • Обектен код 64651
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 58920
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 4235 €/m²
  • Обектен код 62663
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3555 €/m²
  • Обектен код 66117
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин