Property 62663 photo 1
Property 62663 photo 2
Property 62663 photo 3
Property 62663 photo 4
Property 62663 photo 5
Property 62663 photo 6
Property 62663 photo 7

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 85 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на седми етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
300 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 63988
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
340 000 € 3505 €/m²
  • Обектен код 57577
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
515 000 € 4364 €/m²
  • Обектен код 64615
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 6379 €/m²
  • Обектен код 61622
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
400 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 53017
  • Квадратура 135 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
382 000 € 3031 €/m²
  • Обектен код 64644
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 3157 €/m²
  • Обектен код 64651
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 5061 €/m²
  • Обектен код 63896
  • Квадратура 81 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
355 000 € 2886 €/m²
  • Обектен код 58206
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин