355 000 €
2886 €/m²
Property 58206 photo 1
Property 58206 photo 2
Property 58206 photo 3
Property 58206 photo 4
Property 58206 photo 5
Property 58206 photo 6
Property 58206 photo 7
Property 58206 photo 8
Property 58206 photo 9
Property 58206 photo 10
Property 58206 photo 11
Property 58206 photo 12
Property 58206 photo 13
Property 58206 photo 14
Property 58206 photo 15
Property 58206 photo 16

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2009
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 123 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
310 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 64543
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 4235 €/m²
  • Обектен код 62663
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 4491 €/m²
  • Обектен код 64616
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 3291 €/m²
  • Обектен код 58921
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
515 000 € 6130 €/m²
  • Обектен код 61657
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 3585 €/m²
  • Обектен код 59982
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 2912 €/m²
  • Обектен код 64493
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 58920
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 5061 €/m²
  • Обектен код 63896
  • Квадратура 81 m²
  • Разстояние до морето 800 m

Абонамент за бюлетин